| TAnonim a întrebat:

Am o intrebare urgenta in legatura cu masina, o pornesc si caraie nu se porneste pana la capat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca scoate carait inseamna ca are curent. Singurele pot fi lipsa de carburant (sau nu trage carburant) sau o defectiune mecanica. Trebuie vazuta de cineva care se pricepe. Du-o la un mecanic!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă aștepti un răspuns, detaliază nițel problema

| Petcu_Constantin_1980 a răspuns:

Daca e masina de spalat vezi sa fie conectat furtunul cu apa. Am patit-o si eu ca oprisera astia apa in cartier ca se sparsese o teava la etajul 2.