| cristi 25 a întrebat:

Am o masina fiat punto si vreau sa-l fac decapotabil stie cineva sau se pricepe cineva la asa ceva sau si o idee mi-ar fi de ajutor

Răspuns Câştigător
| wolfer18 a răspuns:

Glumind putin:Vinde-o pe asta si cumpara un cabrio.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Modificarea pe care doresti sa o faci este foarte costisitoare si vei gasi foarte greu un service care sa iti efectueze aceasta modificare a caroseriei.

| mgtow a răspuns:

Nu poti sa modifici o masina in halul asta doar daca o duci in EEUU aia ti-o fac fii sigur

| Minks a răspuns:

Trebuie sa fie coupe, apoi trebuie sa ii pui roll bar daca nu vrei sa mori in caz de accident. Daca vrei sa fie si legala pe drumurile publice, nu prea merita.mai bine iti iei direct o masina cabrio (golf 3 cabrio) si rezolvi problema.

| foxi a răspuns:

E cam complicat! trebuie omologata rar!

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Cumpara-ti o drujba si da-i batai!

| HellGuard a răspuns:

Frate, ce zici tu aici e ca si cand ai vrea sa faci conversie de volan de pe dreapta pe stanga, este destul de costisitor.

| sailor66 a răspuns:

In primul rand trebuie ranforsata caroseria... apoi trebuie sa-i adaugi un simulacru de roll-barr de preferat in spatele tetierelor pentru fiecare dintre locuri...si nu in ultimul rand trebuie sa fie cu 2 portiere!