| AndreiSele98 a întrebat:

Am o masina veche din 1992 si as vrea sa o dau la rabla acum cand incepe programul. as putea lua bani pe ea fara sa imi cumpar o masina noua din reprezentanta?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Programul rabla nu îți dă bani cash ca să faci tu ce vrei cu ei. Îți va da un voucher de o anumită valoare pe care îl folosești la achiziționarea unei mașini noi DOAR în anumite reprezentanțe.

| AndreiSele98 explică (pentru siriusblack98):

Si voucherul ala se poate vinde?

| siriusblack98 a răspuns (pentru AndreiSele98):

În teorie nu. Dar nici voucherele de vacanță nu se vând tot în teorie dacă mă înțelegi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei primi un voucher pe care il poti valorifica doar cand cumperi o masina noua.