| antonio803 a întrebat:

Am o nelămurire
La fisa medicala sunt trecut cu ochelari dar eu nu mai port ochelari și trebuie sa port ochelari la examenul practic pentru permis?

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Nu e musai sa-i porti, de obicei nu-i intereseaza, vor doar sa vada ca te descurci pe sosea.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa repede ai scapat de problemele cu ochii?

| sierra1 a răspuns:

Nu-i purta dar nici să nu te bagi in șanț!

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai probleme cu vederea, nu trebuie.

| anonim3247 a răspuns:

Să îți pui ochelarii dacă vrei să mergi mai mult de 5 minute la traseu.

| anonim3247 a răspuns:

Vreo 10 minute o să mergi la traseu.

| antonio803 explică (pentru anonim3247):

Din păcate examinatorii se uită și pe fișa medicală și m-a întrebat examinatorultongueorți ochelarii?
Eubig grina, dar nu îi mai port
Examinatorulbig grinar de ce nu îi aveți la dumneavoastră?
Eu am încercat să caut scuze ca "Am uitat" de genul ăsta
Și examinatorul m-a întrebat încă o datăbig grinacă pe fișa medicală sunteți trecuți cu ochelarii de ce nu nu aveți ochelarii la dumneavoastră? Data viitoare să nu mai uitați ochelarii și din păcate o să anulez examenul pentru nepurtarii de ochelarii ca trebuia să respectatii ce aveați pe fișa medicală
C-am asta mi-a zis examinatorul