| Marymary05 a întrebat:

Am o skoda fabia 1.4 16v benzina din 2002 si am o intrebare. in bord am doua locuri cu afisaj electronic, unul pentru kilometri si altul pentru ceas. insa am vazut la mai multi care au exact acelasi model de masina ca in loc de ceas pot face sa le apara temperatura sau consumul si nu stiu cum. As vrea sa imi pun sa imi arate consumul pentru ca niciodata nu stiu ce consum am

Răspuns Câştigător
| Baddboy a răspuns:

Uita-te-pe maneta de unde dai la stergator. Ar trebui sa ai ceva butonas in cap (pe margine la maneta ) dai cate un click si iti apare tot altceva in bord.