| razvanstefan371 a întrebat:

Am o vecta b2 din anul 1998 motor de 20tdi si lmo sta putin bateria aprinsa in bord si cateodata se aprinde si martorul ABS si nu stiu ce sa fie cureaua de accesorii slaba ori alternatorul defect? Si când iau total de volan imi scartie ceva si noaptea am văzut ca daca accelerez masina cu luminile se luminează becurile din bord foarte tare, va multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si pune o pe tester pentru martorul ala. Mai vorbeste de restul cu mecanicul.