| RaulMA a întrebat:

Am picat traseul de 2 ori. Sunt dărâmat. Cu acelaşi poliţist. Mereu a fost ceva ce nu credeam ca e posibil. Am încercat sa ocolesc o maşină pentru ca era o strada ingusta si mi-a zis sa merg tot in faţă, si sa parchez si imi zice ca am intrat le interzis. Dar eu doar am ocolit Masina si am intrat cu botul pe strada cu semnul interzis. Am tot amânat inscrierea si mai am dreptul doar la o încercare. Sunt foarte stresat sa nu il pic si de data asta. E atât de aiurea. Chiar nu se ia permisul decat cu bani? Sau o fi poliţistul rău ca naiba?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Concentreaza-te mai mult, trebuie sa fii foarte atent. Politistul nu vrea decat sa se asigure ca esti in stare sa conduci preventiv nu vrea sa fii perfect, tocmai de asta poti face 20 de puncte.

14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Se ia si fara bani, dar trebuie sa fii atent. Din moment ce ai intrat (chiar cu botul) pe interzis, e firesc sa te pice. Straduieste-te sa nu faci greseli si oricat de rau ar fi politistul, va fi nevoit sa te treaca.

| RB26DETT a răspuns:

Eu am luat din prima fara nicio greseala, se poate, trebuie sa fii atent si sa te pricepi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce ai intrat cu botul pe interzis?

| RaulMA explică (pentru suntserios):

Ca sa il ocolesc pe un bou care a parcat acolo si el a crezut ca vreau sa merg pe interzis si mi-a zis sa continui in faţă si sa parchez.

| anonimg a răspuns:

Cel mai bine este să vorbești cu instructorul că să te învețe să mergi bine pe traseul pe care-l știe că îl faci cu polițistul.

| AnastasiaK a răspuns:

Mai, daca stam sa analizam e si vina alora care au pus semnul ala de interzis acolo. Ce i-o fi apucat pe ei sa puna interzis pe strada pe care ai intrat tu putin ca sa ocolesti o masina. Bai, dar si nesimtitul ala care s-a trezit sa lase masina aia acolo fix cand dadeai examenul...e clar, conspiratie impotriva ta. Tu conduci perfect si nu vor astia sa-ti dea permisul.

| RaulMA explică (pentru AnastasiaK):

Am ocolit o maşină, esti bombă jur. Comentezi doar sa te afli in treaba, am ocolit si a crezut că vreau sa o iau pe interzis si atunci mi-a zis ca merg in faţă sa parchez, citeşte naibii calumea dupa comentează, desteapta lumii.

| AnastasiaK a răspuns (pentru RaulMA):

Pai daca te victimizezi ca ultimul prost laughing Doar nu te astepti sa fii luat si in serios cand vii cu texte gen "Chiar nu se ia permisul decat cu bani? Sau o fi poliţistul rău ca naiba?". Permisul se ia cand stii sa conduci. Fara bani si cu cel mai al dracu politist, daca stii, il iei.

| RaulMA explică (pentru AnastasiaK):

Nu am zis că de ce m-a picat sau sa victimizez. Am zis ca e aiurea rău ca pentru orice mic detaliu te depunctează, eşti începător ce naiba nu poţi fi as la ocolit masini si din astea, dar se pare că tu o iei fix invers, deci singura persoană înjosită de prostie eşti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa dai traseul de 2 ori intr-o saptamana? Dupa ce il pici trebuie sa mai faci niste ore, cand le-ai facut?

| RaulMA explică (pentru anonim_4396):

Am zis eu ca am dat traseul de 2 ori intr-o saptamana? Am zis ca am picat de doua ori, si cu acelaşi poliţist. Cam 2 luni. Intre ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaulMA):

Am citit aiurea rolling on the floor scuze.

| RaulMA explică (pentru anonim_4396):

Se mai întâmplă?

| Lorand22 a răspuns:

Curva dracu