| Directioner99 a întrebat:

Am platit de 2 ori, din greseala, certificatul de inmatriculare, ce pot face?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti solicita sa-ti restituie suma platita in plus, de acolo unde ai platit-o. Vei merge cu ambele chitante, ca sa dovedesti c-ai platit de 2 ori.

| mgtow a răspuns:

Mergi sa recuperezi excesul

| Panamax a răspuns:

Se zice ca 3 este cu noroc, mai plateste-o inca o data.

| Directioner99 explică:

M-ai facut sa rad de prostia ta, saracul laughing)

| Panamax a răspuns (pentru Directioner99):

Prost este cine plateste de doua ori.Ar trebui sa razi de tine fraiere.

| Directioner99 explică:

Intre timp am aflat si o parere oficiala, e ceva mai complicat trrbuie sa trimit o chitanta prin posta la regia autonoma in Bucuresti...prea complicat pentru 37 de lei?