| Neindemanatul a întrebat:

Am scapat un dop mic cat unghia(specific degetul mic) laughing in vasul de lichid de parbriz a masinii, vreau sa stiu cum il pot scoate.Este ok sa il umplu maxim cu lichid de parbriz sperand ca va pluti(vorbesc despre densitatea plasticului la raport cu lichidul), sau sa dau tot vasul jos dar ar fi ceva de munca si trebuie sa o fac in reprezentanta...

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Iei o sarma, ii îndoi vârful și încerci sa il scoți.

| Frank51 a răspuns:

Nu iti mai iese apa prin conducta sau ce? Sti vorba aia, foaie verde bat, n-ai de lucru fa-ti.

| Neindemanatul explică (pentru Frank51):

Pompa care traga apa din rezervor are oricum o sita deci, nu l-a tras pompa si sa se infunde, dar parca n as vrea sa l stiu acolo=]]]

| Frank51 a răspuns (pentru Neindemanatul):

Las-o acolo, tu crezi ca numa aia a cazut in vas? E plin de chestii oricum, si nici nu stiai pana acum.