| Burdetiu a întrebat:

Am schimbat un bec pe stopul de frana la masina(golf 4) dar nu merge de ce toate merg numai stopul din dreapta de pa frana merg are ceva siguranta la stop?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ori siguranta e arsa, ori becul nu are masa

| bossnomberone a răspuns:

Posibil ca firul sa fie intrerupt pe undeva, sau siguranta sa aiba probleme, incearca sa masori cu un apart de masura in timp ce actionezi pedala de frana sa vezi daca primeste impuls, sau duo la un service, oricum grav nu e, si mai poti merge si asa daca merge stanga

| Golf4Enjoyer a răspuns:

Salut varu! te ajut eu: cred ai o problema la tacheti si de aia nu ti mere stopul din dreapta de pa frana. Poti sa verifici tachetii, daca nu, sigur e de la chiuloasa. Daca e de la chiluasa, da o varule e ca boala lor. Te pup si doamna ajuta sa rupi pamantul cu golf ul tau feroce!