| PaNtHeRass a întrebat:

Am si eu NFS-world si sunt la nivelul 25 mereu cand termin cursa la TEAM ESCAPE dau pe neon, asta inseamna ca il deblochez nu? apoi ma duc in garaj si il pun pe masina dar nu se salveaza indiferent ce pun neon sau altceva, am deblocat neonul ala de mai multe ori. ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| aLLf0roNe a răspuns:

Nu! neonul trebuie sal cumperi sau il castigi prin cursa... crede-ma si eu am crezut la fel... insa poti sa ma cauti. steovox