| Spike189 a întrebat:

Pot sa cumpar o masina din strainatate, adica sa o platesc in Spania, si ca sa nu platesc transportul pana in Romania, sa merg in Romania la o agentie reprezentanta si sa ridic masina de acolo?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da poti dar problema este ca nici o agentie nu o aduce moca. Vei platii un comision de aproximativ 300 de euro ceea ce nu mi se pare prea putin!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa o cumperi dar va trebui sa o ridici de la acea reprezentanta a firmei sau la un pret mai mare, in care va fi inclus si transportul pana in Romania. In tara la noi masina are alt pret, mai mare, in care se include si transportul. In orice caz este bine sa vezi preturile de acolo si de la noi si cumperi de unde iti este mai convenabil. Numai bine!