| alex495 a întrebat:

Am si eu o intrebare, probabil o sa para ciudat dar chiar nu stiu ce are. Uneori cand alimentez cu benzina masina pistolul de la pompaa cam face figuri. Pur si simplu tin apasat si dupa o vreme pur si simplu pot sa apas la maxim tragaciul ala sau cum se numeste si tot numaii alimenteaza. Ce are?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu le spui asta celor care administreaza pompele de combustibil? De la respectiva statie de alimentare.

| Sofer a răspuns:

O defectiune la pistolul pompei de alimentare.

| alex495 explică:

M am uitat pe net si cica pistoalele au un sistem sa opreasca alimentarea cand e rezervorul plin. Chestia e ca eu am rezervorul aproape gol si imi face asa

| ProcaxAmalia a răspuns:

Zic sa te duci la un mecanic exista si oameni aici pe TPU nespecializati si poti sa ai probleme mai mari!

| darrio2007 a răspuns (pentru ProcaxAmalia):

E vorba de pistolul de la pompa de la statia de alimentare.Ce are asta cu masina?

| Baboi_Gabriel_1994 a răspuns:

Asa am patit si eu la masina... du-te la un mecanic

| darrio2007 a răspuns (pentru Baboi_Gabriel_1994):

La varsta pe care o arati in poza mai bine te abtineai.E vorba de pistolul de la pompa cu care bagi combustibil in rezervorul masinii, mai inteligentă.

| suntserios a răspuns (pentru Baboi_Gabriel_1994):

Masinile din nfs nu se pun