| PetrisorPetru a întrebat:

Am si eu o problema am cumparat un telefon Samsung galaxy s2 plus acum o saptamana si in ulrimele 3 zile mi se opreste dintr- data si nu i pot porni de la butonul de pornire doar daca scot bateria si o bag inapoi porneste.Am fost la un magazin si mi-am spus ca are probleme cu softul si trebuie trimis la reparat.
intrebarile mele ar fi :
-am dat reset telefon din fabrica s-a pierdut garantia?
-ce pot face?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

I-ai facut schimbul de ulei? Daca nu sta la relanti, s-ar putea sa fie de la debitmetrul de aer.

| AlexL28 a răspuns:

Nu se pierde, oricum, citeste si tu garantia, sa fi sigur daca n-ai facut ceva "ilegal"

| PetrisorPetru explică:

Si totusi dc face asa?