| radu169 a întrebat:

Am si eu o problema cu casetofonul de la masina .(opel astra g 1.6 16 V). Imi cere un cod si nu il stiu ! Imi puteti spune care este? ... daca stiti

4 răspunsuri:
| Solovey a răspuns:

Opel-ui ca... asa canui de la baterie eu imi disconectez si conectez acumulatorul 1 in luna

| stefan110310 a răspuns:

Incearca sa scoti casetofonul din bord si s-ar putea sa fie trecut codul pe carcasa lui

| raluk27 a răspuns:

Probabil ti s-a descarcat bateria de la masina si acum cand ai repornit-o ti se cere codul radio. Cauta-l in cartea tehnica a masinii sau in cartea de la radio.

| Furnicutza a răspuns:

Trebuie sa ai trecut codul prin carte.