| elcosmin a întrebat:

Am terminat scoala de soferi si vreau sa ma programez la sala. Cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te programezi online. Poți ruga instructorul sa o facă pentru tine, sau te poți programa singur https://www.drpciv.ro/serviciu-programari-online-pas1.html

Apoi trebuie sa te duci cu dosarul la politie rutiera (de permise nu de trafic) sa faci poza. Acum nu știu cum dacă la tine în oraș se face poza în ziua examenului sau într-o alta zi. Succes! Și sa fie cu 26

| elcosmin explică (pentru anonim_4396):

Mulțumeeesc muuulltttt :****

| anonim_4396 a răspuns (pentru elcosmin):

Nu-i neapărat să te programezi online.
Iei dosarul, te duci acolo, când îți dă codul de bare îți face și poză, apoi mergi la calculatoare și dai.