| WayhaughtK a întrebat:

Am tot facut chestionare pe DRPCIV. Cam aceleasi intrebari le voi primi si la examen?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa fie dintre acelea, dar raspunsurile gresite s-ar putea sa fie altele.

| Sofer a răspuns:

Exact aceleași.

| NLS a răspuns:

Sunt aceleasi intrebari, doar e site-ul Direcției Regim Permise de Conducere și Înmatriculare a Vehiculelor.
1. dar raspunsurile vor fi asezate in alta ordine.
2. in plus, ne-a spus profesorul de sala ca se mai pot aduce modificari raspunsurilor gresite sau uneori enuntului, astfel incat sa fie ceva mai greu de recunoscut (practic, unele intrebari sau raspunsuri sunt usor reformulate, esenta ramane aceeasi).

| Nemessys a răspuns:

Da, sunt fix aceleași întrebări.

| CleanHeart a răspuns:

Da si am un sfat pentru tine
Cand nu esti sigur de raspuns lasa-le la urma intrebarile alea.

| Ionut231312 a răspuns:

Posibil sa intalnesti intrebari de pe DRPCIV formulate altfel(eu asa am patit la vreo 2 intrebari, puteam sa jur ca nu am auzit de asa ceva, dar cand am vazut raspunsurile mi-am dat seama ca este altfel formulata intrebarea).

| Alexandra40000 a răspuns:

Instructorul meu a spus ca alea de la examen îs ceva mai grele.