| RaulMA a întrebat:

Am traseul miercurea viitoare. Asa emoţii am jur. E a doua oară. Imi e frica sa nu il pic iarăşi. Aveţi nişte sfaturi utile? Ce sa fac, ce sa nu? Dau fundă, mulţumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gandeste-te ce greseli ai facut data trecuta si incearca sa nu le mai repeti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa cunosti legislatia rutiera ca pe ''tatal nostru''. Nimic in plus. Succes!

| Dalmore a răspuns:

Gandeste-te ca acum ai experienta de data trecuta, nu are cum sa fie mai rau. Sigur intre timp te-ai imbunatatit si greselile de data trecuta n-ai cum sa le mai repeti. Respira adanc si ai incredere in tine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Condu șoferește!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te stresezi prea tare. E o vorba ca toti soferii buni si-au luat carnetul din a doua incercare. O sa fie bine. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnaBlandiana pentru ce imi dai nefolositor si eronat?
Si esti cumva KatyEscu? Ca ai acelasi stil de cretina

| mihaicelsfant a răspuns:

Mergi cu30-40km h nu mai mult si poti sa evti. cum te descurci cu instructoru?

| gheorghe699 a răspuns:

Sa fi calm, incerca sa lasi stresul deoparte ..in rest, ce sfaturi? fiecare cum simte.