| Matei3012 a întrebat:

Am un atv de 125 cc si cand il pornesc iese efectiv fum din motor...ce sa-i fac? VA ROG SA MA AJUTATI...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe sus sau pe jos?

| Matei3012 explică (pentru darrio2007):

Din cate am vazut intai imi iesea prin zona pe unde este prinsa toba de cilindru acum mi se pare ca iese pe partea de sus

| ValentinGabi a răspuns:

Păi în general trebuie să iasă puțin fum. dacă e prea mult du l la un mecanic din zonă

| Matei3012 explică (pentru ValentinGabi):

Nu pot zice ca e mult...dar e si na...totul a inceput dupa ce i-am facut un schimb de ulei