| Matei3012 a întrebat:

Am un atv de 125 hummer l-am luat nou si dupa 2 luni cam asa am observat ca iesea fum si mirosea un pic a ars de pe la motor, mai specific din zona chiuloasei pe acolo. Dupa ce i-am dat toba jos si i-am pus-o fara garnitura aia ca era mancata si arsa am vazut ca nu mai iesea asa mult fum...VA ROG MULT SA MA AJUTATI

3 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

Și de ce nu i-ai pus o garnitură nouă dacă aia era stricată așa cum ai făcut tu poți avea daune mari și să fii nevoit să schimbi nu o banală garnitură de 2 lei ci o mulțime de piese scumpe.

| Matei3012 explică (pentru Cksihja):

Am si pus alta dar tot iesea fum...

| Cksihja a răspuns (pentru Matei3012):

Și atunci de ce nu ai spus așa verifică celelalte garnituri e posibil să scape ulei.