| IonutOZ a întrebat:

Am un atv Dinli Quad Zilla(700cc carburator 2009), l-am cumparat acum 2 zile si nu a avut nici vreo problema cu pornirea, până azi ca s-a oprit motorul la relantiu, dupa vreo 10 minute a pornit iară dar când l-am accelerat a murit motorul, l-am pornit iară si l-am lasat 10 minute să meargă, si nu mai murea motorul m-am plimbat din nou cu el si am auzit ca de la tobă se aud niște sunete, suna exact ca o pușcatură (cred ca erau rateuri) si iarăși se oprise motorul dupa acele POP-uri. Ce problemă să aibă?

1 răspuns:
| Claudiugg a răspuns:

Uneori, tot ce trebuie să faci este să faci un posterior al tău și să râzi să-ți dai seama că viața nu este atât de rău.