| Matei3012 a întrebat:

Am un atv hummer de 125cc si merge ok,dar azi am observat ca scotea benzina pe toba asta dupa ce dimineata a fost inecat,dar asta am rezolvat-o, dar nu stiu de ce inca scoate beniza pe toba si fumul e cam alb asa la culoare, dar de cand l-am luat scotea fumul asa(l-am luat nou, are vreo 6 luni)

1 răspuns:
| Valentin260 a răspuns:

Fumul e ok daca nu e negru. Despre benzina, posibil nu s-a ars toată de când a fost înecat. Mai lasa-l pornit la relanti.