| Alberto4002 a întrebat:

Am un atv si are rotile de 10 pe fata si 8 pe spate... daca le-as face 10 si pe spate...ar avea ceva?

3 răspunsuri:
| JUNNKiE47 a răspuns:

Depinde de ce motor are atv-ul, dacă e micuț, de 125cc, mai bine îi lași roți de 8 pe spate, dacă le schimbi cu unele de 10 o să fie nevoit să depună mai mult efort pentru a merge și o să devină ceva mai puturos

| VladAntonio a răspuns:

Poți sa schimbi ce vrei la el atât timp cât cutia de viteze rămâne neatinsa este in regula!

| Alberto4002 explică (pentru VladAntonio):

Ok mulțumesc....eram curios dacă creste consumul sau viteza creste sau scade