| Andrwi a întrebat:

Am un audi a4 2004 cu casetofon original caruia i-am am montat un subwoofer auto dar dupa montarea acestuia nu mai prind nici un post radio care ar fi problema?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică nu mai funcționează deloc?

| Andrwi explică (pentru sierra1):

Functioneaza pe cd dar nu prinde posturi fm... i-am pus un modulator fm langa casetofon si il prinde cu bruiaj

| sierra1 a răspuns (pentru Andrwi):

Antena nu e conectată - așa imi pare

| nicu991 a răspuns (pentru Andrwi):

Acel modulator e prevazut cu antena? Daca nu, se explica lipsa semnalului pentru ca masina fiind construita din metal se comporta ca o cusca Faraday.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai e ok antena. Ori ai uitat sa pui mufa, ori e intrerupt cablul pe undeva.