| tibi2000 a întrebat:

Am un Audi A6 2l tdi, an 2007 si palpaie becul la bujii si nu mai trage. Aveti idee ce problema are?

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un Service auto bun si sa fac un Tester costa undeva intre 50-80lei depinde de localitatea in care te afli si scapi de toate grijile!

| goejoy a răspuns:

S-ar putea sa fie bobina de inductie, eu saptamana trecuta am schimbat-o la G4. ai grija ca daca e asta s-ar putea sa iti bage motorina in motor sad

| ombladon a răspuns:

Ai pana! laughing chiar asa de babalau esti?

| XatomisX a răspuns:

Doamne frate straight face ai pana lol sau e foarte desumflata roata

| Dombi_Mario_1967 a răspuns:

Pot fi mai mukte probleme.du-te la un service autorizat sa-ti faca o diagnoza.becul de bujii se aprinde cind ai probleme la motor.si spune-i colegului ca nu ai bujie de inductie.e diesel. poate fi turbo.injector.filtru de motorina.pot fi multe