| VwBora a întrebat:

Am un bora 1.6 16 V, 105 cp, pot să o fac să schimbe in 7000-7500 de ture?, ca la 6500 se taie

10 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Da, se poate. Trebuie doar sa anulezi chestia aia fara rost numita limitator de turatie. Spor la crapatul motorului dupa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Vrei sa crape motorul?

| VwBora explică (pentru suntserios):

Am văzut la un prieten care are un golf 1.6 16 v tot 105 cp ca poate sa schimbe in 7100

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu stii cum sa pui mai repede motorul pe butuci? Si asa are 100 de ani si cine stie cate sute de mii de km.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor))
Ai noroc ca iti mai porneste dupa cum o chinui.

| HailSithis a răspuns:

Pune un motor de honda si ai rezolvat!

| VwBora explică:

Am vazut la un prieten are un golf 4, 1.6, 16 v 105 cp si poate sa schimbe in 7100

| suntserios a răspuns (pentru VwBora):

Si la ce il ajuta?

| VwBora explică (pentru suntserios):

Nu mă ajută la nimic, dar am o curiozitate daca se poate

| xYonasuper a răspuns:

Nu poti