| Gabi211 a întrebat:

Am un Citroen xsara din 2003, aseară am vrut sa schimb din a 3 in a 4 și am simțit în pedala ca și cum s-a rupt ceva și după a căzut pedala la pământ. Nu intra in viteza când motorul e pornit, care este cauza?

4 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Posibil o problemă cu cutia de viteze

| Gabi211 explică (pentru helpforyou):

Bai nene tubai văzut ce ai scris ce treabă are cutia cu ambreiajul mâncați as gura eu ți am dat un exemplu că nu ar fi discul de ambreiaj și alta componenta?

| Gabi211 explică (pentru helpforyou):

Și abreajul de ce e cazut am problemă cu volanta nu?

| helpforyou a răspuns (pentru Gabi211):

Mai greseste omul. Nu te impacienta asa. Vezi sa nu faci atac de cord in ritmul asta. Poti sa spui calm ca am gresit. Nu am zis ca le stiu pe toate. Te astepti ca pe net sa gasesti doar raspunsuri perfecte? Iacaca nu este asa.