| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Am un mercedes-benz c180 w202 din 94' benzina (https://www.olx.ro/......uv9k.html) si ma gandeam sa-l pun vara asta pe gaz. Ce parere aveti si daca puteti sa-mi recomandati niste oameni care se ocupa cu montarea gpl-ului autorizat in Bucuresti si seriosi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Suna coasta de est si cere recomandare de la ei, sau DTM garage sa iti recomande pe cineva

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"c180 w202 din 94' benzina... sa-l pun vara asta pe gaz. Ce parere aveti"

ca la bătrâni, de la o vârsta, nu mai bagi bani, doar o deconectezi de la aparate - dacă ințelgi ce spun...

| Panamax a răspuns:

Eugen si Fiul, cei mai vechi din Bucuresti si cei mai buni.Cand altii au zis ca nu se poate la masina mea ei au reusit.
Si foarte seriosi.