| Alexneacsu789 a întrebat:

Am un Mercedes-Benz Citan mixto din 2013 și doresc să îi pun spălătoare de faruri. Se poate?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe Google nu am gasit nici una cu spalatoare de faruri, deci probabil nu exista din fabrica. Dar poti sa adaptezi niste duze clasice de pe alte masini, cum ar fi cele de Saab 9-3 din 2002-2007, ori Skoda Octavia 1997-2008, etc. Prinzi acele duze pe bara, si mergi la un electrician sa monteze o pompa de spalare separat de cea a stergatoarelor, care sa se alimenteze din acelasi vas, si sa porneasca simultan.