| cipster007 a întrebat:

Am un opel astra g, stie cineva unde ( in bucuresti) sa imi schimb si eu luminile din bord si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Absolut toate 710 de lei manopera + becuri + fire am schimbat la un Astra Caravan miercuri si atat i-am calculat manopera + piese. Daca vrei fara fire decat becuri si manopera o sa fie undeva pe la 500 de lei dar sa stii ca trebuie sa ai rabdare cam o zi sau sa lasi masina in service fiindca becurile sunt lipite si trebuie taiat in asa fel incat sa nu strici cu o lama foarte mica, si apoi sa lipesti noile becuri si sa le faci legatura cu firele!

1 răspuns:
| cipster007 explică:

Aoleu, mersi mult, sincer ma asteptam la ceva mai ieftine. laughing