| andrei099686086 a întrebat:

Am un passat b6(2010).Cand apas pe microfonul de pe plafon sau volan, imi spune main menu.Totul este ok, dar cand spun call ca de ex dorel imi spune the phone book is empty.dezactivate voice tag record.happy problema e ca nu gasesc optiunea aia, nici pe navigatie nici pe computer. Cand spun dial number atunci merge.Eu am numerele salvate pe navigatie, daca dau sa sun de pe navigatie merge si nu inteleg de ce imi spune ca phone book is empty cand eu am numerele.

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Call baby laughing))

| Valyasdfg a răspuns:

Salut... am un prieten ce are un golf 7 și el a avut aceeași problemă, cică e ceva actualizare de software, și trebuie mers la dealerii vw, să-ți actualizeze alea, habar n-am...eu am un Astra H

Răspuns utilizator avertizat