| mtw123 a întrebat:

Am un passat b6 si de obicei cand il deblocam din telecomanda se aprindeau farurile, iar de ceva timp am sesizat ca nu se mai intampla lucrul acesta. Care este problema?

1 răspuns:
| Foci a răspuns:

Uita te in setarile din bord si vezi sa nu fi dezactivat din greseala "coming home" sau ceva cu "home". Aia e optiunea care se ocupa de aprinderea farurilor la deblocare, inchiderea la blocare si luminile care raman active 1 minut dupa ce blochezi masina noaptea.