| Ioan489 a întrebat:

Ar trebui sa ma inscriu la o scoala de soferi dupa ce-mi voi gasi un job? Daca ma voi inscrie inainte nu s-ar putea sa nu se potriveasca orele? Se poate schimba perioada orelor de curs?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ideal e sa faci scoala inainte de angajare. La orele teoretice nu are nimic daca nu mergi e-drpciv.ro te ajuta sa treci examenul fara bani. La condus e bataie de cap

| ywar a răspuns:

In general orice instructor normal la cap are si el un orar. Cand are un client il intreaba (banuiesc!?) cand ar putea sa faca ora de soferie. In consecinta tu gaseste-ti loc de munca ca asta o sa dureze si pe urma vezi ce faci si cu scoala de soferi. E cea mai mica problema a ta scoala de soferi daca nu ai ce baga la intuneric.