| Alecsxcsxcsx a întrebat:

As dori sa imi cumpăr un atv, imi puteti face un top cu cele mai bune atv-uri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti faci si singur, cu ce gasesti disponibil pe olx.ro!
Banuiesc ca nu vrei unul nou nout de la dealer, nu?

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

E mai greu cum zici tu. Ia ceva timp, si nu numai pe OLX trebuie sa intre. Mai sunt si forumuri unde se discuta, si doar accesindu-le poate afla ce e de top in domeniu. Dar asta ia timp. Stiu asta pentru ca eu sunt pasionat de biciclete, si de citiva ani iarna, pentru ca nu pot sa merg cu ea decat limitat, petrec mult timp pe site-uri de profil. Si mi-a luat timp sa inteleg ce e mai bun, si ca firme de biciclete, si ca piese, si ca utilizare a lor. Deci daca e sa afle singur, nu e chiar asa de usor. De aceea mi se pare o intrebare cit se poate de pertinenta. Imi pare rau ca nu pot sa ii raspund, pentru ca nu am habar de atv-uri. Daca intreba de biciclete, era altceva, imediat ii raspundeam happy.

| Alecsxcsxcsx explică (pentru Violleta2022):

As vrea unul cat mai nou

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alecsxcsxcsx):

In cazul asta, mergi si viziteaza dealeri de masini.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Acesta ar fi un top
1.Can-Am Outlander MAX XT-P 1000 T3B ABS
2.Can-Am Renegade X mr 1000R
3. Kawasaki Brute Force 750 4x4i EPS
4.Arctic Cat Alterra TRV 1000 XT
5.CF Moto X8 EPS

| farryx a răspuns:

Primul lucru in a iti face un top e sa iti stabilesti clar bugetul, dupa iti alegi dupa reviews, fiabilitate, daca ai posibilitatea de a testa personal cateva, iar dupa iti alegi unul... atv..atv sau quad?