| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Volkswagen model Van second-hand din anglia stiti vreun site unde as putea gasi in afara de gumtree? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sunt foarte multe, www.mobile.ro si selectezi anglia, www.autotrader.co.uk, www.pistonheads.co.uk este din nordul Angliei si acolo masinile sunt ceva mai ieftine dar nu cu mult, www.autoweb.co.uk www.roadrecord.co.uk copart.co.uk e-bay.co.uk www.vcars.co.uk dar din Anglia o iei cu volanul pe dreapta si vei avea numai probleme dar. astea sunt site-urile!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Pai alea din UK au volanul pe dreapta, ceea ce nu ti-as recomanda.