| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa mi cumpar o masina dar are cheile pierdute, ma ajuta cineva sa stiu costul refaceri acestei chei telecomanda, mentionez ca masina e din 2007 NISSAN TERRANO

6 răspunsuri:
| alex_7264 a răspuns:

happy 2 3 chei nu se pierd asa de usorwinking, u chiar ai incredere in aastia. poate o iei de la vre`o ruda sau ceva. pentru cateva mii de euro da la un x cheia si nu mai ai masina gaseste alta!

identitate
| identitate a răspuns:

Daca e la licitatie la tribunal e confiscata.Iti dai seama ca proprietarii au facut cheile "pierdute". Nu ai dupa ce sa refaci cheia si chiar daca ai putea nu e recomandat pentru ca trezesti fara ea.Trebuie sa schimbi incuietorile la usi, blochetul din volan, alarma si orice alt cod. Te costa pe putin 1000 de euro.

| lost.in.rain a răspuns:

Daca are cheile pierdute, dupa ce vrei sa faci duplicat? Adreseaza-te reprezentantei Nissan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vb de o rude,,,,, e o licitatie in it... un tribunal mai exact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vb de o rude ,,,,,e o licitatie in it ...un tribunal mai exact

| dani dani a răspuns:

Vezi sa nu fie furata de pe undeva ca astia de la rent a car au mai tot timpul probleme de genul asta