| BeBeRHv a întrebat:

As dori sa-mi spuneti o masina " fiabila " si destul de accesibila la pret pe diesel. consum, intretinere etc.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te incadrezi perfect la Focus 1.8 TDDI, inmatriculat, cu taxa nerecuperata.
E foarte reusita masina aia, face pipi pe orice Golf sau Astra din acea perioada.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Polo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-ar trebui sa spui si ce buget ai?
Eu la 400e am luat diesel ok, taxa nerec, ieftin la piese, comod, dotari, pola calului.

| BeBeRHv explică (pentru NoTurbinaNoGood):

1500 - 2000 E.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru BeBeRHv):

Te incadrezi perfect la Focus 1.8 TDDI, inmatriculat, cu taxa nerecuperata.
E foarte reusita masina aia, face pipi pe orice Golf sau Astra din acea perioada.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Logan 1.5 dci

| BeBeRHv explică (pentru TheLoveDoctorr):

De logan am auzit numai lucruri rele.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru BeBeRHv):

Consum de 5%, schimbi capetele de bara cu 100 Ron, planetare ieftine, impozit mic, asigurare la fel, masina euro4. Du-te ia-ti un passat si schimba-i injectoarele happy

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Reno Megane, 1.9 dci sau 1. 5dci!winking