| Ferii a întrebat:

As dori sa pun short shifter pe un logan 2005 1.6 mpi, din câte știu nu exista asa ceva și trebuie sa modifici. Are cineva ceva idei?
Sau un video sa vad cum as putea

Dau fundă!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"hort shifter pe un logan... ceva idei?"

n-o să pui când o să vezi că totul te duce la costuri ce depășesc mașina propriu zisă. Dar tu incearcă d-aiai

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru asa o modificare nu exista tutorial. Cumperi un kit universal si il adaptezi, asta e magia tuningului: sa faci ce NU au facut altii.
Daca vrei inspiratie, lasa naibi maciuca scurta si mergi spre modificari barbatesti: https://youtu.be/iswIUJ4Gph4
Un pont, daca vrei sa fie mai usor, cauta motorizare de Clio RS. Merge pe Logan fara adaptari.