| youtubername a întrebat:

As vrea sa imi iau un Kawasaki er5 dar mai intai as vrea sa stiu daca se poate schimba acel far oribil rotund din fata cu unul care sa semene mai mult cu cel de la z1000 sau ceva... si daca da, cat m-ar coata aproximativ?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Poti sa incerci cu cel de facelift, altfel sa adaptezi ce faruri vrei tu pe orice motor... nu e legal si nu va functiona corect. Nu e bicicleta, e motor si mergi pe sosele supuse unor legi.
Daca nu-ti place, cauta alt motor care iti place! Vezi daca iti place carenata sau nakedul mai mult...