| awspam a întrebat:

Asigurare auto ieftina ca dau prea mult cine stie?
In loc sa scada ele se tot scumpesc cu toate ca punctele mele se aduna dau mereu mai mult deoarece se scumpesc.
Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Dai puțin primești puțin, așa e cu asigurările. De asta există asigurări foarte scumpe dar îți despăgubește 100% orice s-ar întâmpla. Sau asigurări ieftine, care îți despăgubesc un oarecare procent la un caz de accident happy

| zilog a răspuns:

AICI ESTE UN MOTOR DE CĂUTARE CARE ÎȚI CAUTĂ LA TOATE FIRMELE si gata afli imediat care este cea mai bună ofertă din această secundă pentru mașina ta

https://www.rcaieftin.ro/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă ocup cu asta. Am nevoie de datele dtale și ale mașinii. Mesaj privat.

| mgtow a răspuns:

Https://ritter.ro/ sau o pui pe maicata daca e mai batrana decat taicatu nu conteaza daca are sau nu permis o sa platesti RCA la pret de chibrit