| imajerec a întrebat:

Atunci cand mergi sa faci examenul medical pentru scoala de soferi, trebuie sa completezi undeva dinainte cu ce scoala de soferi vrei sa faci sau poti sa te hotarasti dupa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa spui nimic. Vizita medicala este la fel pentru orice scoala de soferi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu contează scoala la vizita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ca eu n-am facut nicio vizita medicala. si da am permis din liceu. laughing

Dar du-te la instructor si intreaba-l cum se procedeaza, el stie mai bine. Nu cred ca iti cere la doctor sa scrii scoala cu care vrei sa faci.