| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Audi a4 b8 2014 facelift, ceva probleme pe viitor la un model cu 160000 km reali? In general ce probleme are un a4 din acel an?

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Depinde de motorizarea pe care o are, daca masina a fost întreținută cum trebuie si au fost schimbate consumabilele la timp atunci mai merge mult si bine...
Am auzit din diferite surse ca masinile noi din ziua de azi dupa ce ies din garantie apar probleme destul de naspa...acum nu stiu ce sa zic...
Dacă este facelift atunci este okk, de obicei aceste facelifturi apar in urma rezolvării unor probleme.