| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Audi a4 b8 sau Bmw 320 e90? ce ati prefera?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E90 e simpatica, A4 e mai practica.
Depinde ce vrei. In sezonul rece, BMW-ul e inutil, cu tot cu sistemele lui, pe cand A4 daca mai e si quattro, urca si pe perete.
Alege BMW numai daca stai intr-o zona cu relief drept, si clima calda.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Bmw 320 e90 pentru ca e mai sportiv fiindca are motorul mai in spate decat un a4 ceea ce diminueaza din subvirare. Plus ca iterioarele de la bmw au un desing mai placut si mai calitativ. In ceea ce priveste performantele si consumul sunt cam aceleasi.