| nobody_3640 a întrebat:

Audi A8-pareri pro si contra. Vreau sa imi iau aceasta masina si nu sunt foarte hotarat. M-ar interesa un Audi A8 din 2000-2004, motor 2, 8 pe benzina.Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Singurul lucru negativ, e consumul si impozitul. In rest nu ai ce sa-i reprosezi. A avut tatal meu, dar l-a vandut acu' 2 ani. Mie chiar si azi imi pare rau, ca era o masina excelenta si confortabila, plus nu avea gustul asta modern ce vezi acum pe drumuri. Si-a luat modelul nou, care de ex. mie nu-mi place deloc. Ai facut o alegere buna! Sa circuli fara accidente! happy

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este ok dar eu as merge pe Volkswagen Phaeton. Este mult mai confortabil, putere mai mare, cuplu mai mare, 4x4 permanent la orice motorizare, cutie automata in standard, consum mai mic, impozit mai mic, spatiu mai mult, masina mai lunga doar cu cativa cm deci nu ar fi un inconvenient lungimea in trafic, asigurari mai ieftine, piese mai ieftine. As merge pe Phaeton!