| CreaţaWsz a întrebat:

Aveți idee cam cât costă cel mai ieftin bmw (nou)?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

20.000€ din 2008 cu putini km model compact atat pot zice.

| Braunion a răspuns (pentru mgtow):

Ti se pare nou?

| mgtow a răspuns (pentru Braunion):

Avand putini km cum am zis inainte de ce nu? Masina bine intretinuta.

| Braunion a răspuns (pentru mgtow):

Nu conteaza, poa sa fie tinuta si in garaj. O masina care a prins 5 ierni nu mai e o masina noua... Orice masina care a mai avut un proprietar inaintea ta e SH.

| trolololo a răspuns:

Cel mai ieftin BMW nou este BMW seria 1 cu 3 uși.
114i, 102 cai putere si 1598cc. Preț de pornire - 22.754 euro.

| Braunion a răspuns:

Cel mai ieftin BMW nou costa exact 23.560, 00 Eur.

| mgtow a răspuns (pentru Braunion):

Te inseli la mine in Madrid e la pretul ala si are aproape 200 de km la bord eu am de gand sa-mi iau un model dar nu ma prea convinge din punct de vedere vizual asta e: https://www.google.es/......ps?/search 3 usi nu 5. Varianta 1.9 sport edition nou nout e cu 19.700€ dar e mai modern si mai urat :)) cu finantare ar ajunge e la 23.000€ in schimb cel cu putini km nu imi ia dobanda.

| Fulbaster a răspuns:

BMW seria unu si costa un jur de 25 de mii de euro.

| trisoru a răspuns:

BMW seria M 1 Coupè pret 11000 E

| BMWPower a răspuns:

Depinde,ce fel de model nou?