| anamatarau a întrebat:

Azi dimineata am constatat ca am ceva pe parbrizul de la masina semana cu gainat de pasare.Dar era cam mult adica nu stiu era cam un sfer de parbriz am incercat sa il sterg si nu merge. Aveti idee se este? si cu ce se curata? Am incercat cu acetona.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la o spalatorie, cineva mai malitios zice ca se ia cu ciocanul

| Curious9 a răspuns:

Daca este de mult timp acolo, trebuie inmuiat. Incearca cu solutie de geam amestecata cu alcool si freaca laughing

| 7MBiancaM7 a răspuns:

Ideea perfecta...(8 Ai vreun vecin bun?