| Iliuta_Spiridon_2000 a întrebat:

Azi mi-am cumpărat un Storm defender și cei de la magazin au spus că are o putere de 20w, pe internet am văzut că această stație are o putere de 4w. Mă poate lamuri cineva?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se poate seta pe putere mai mare, dar e vorba de 6-7w, nu 20.
Si nu inteleg la ce ti-e buna puterea de emisie. Ce antena vei folosi?

| Iliuta_Spiridon_2000 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am dus-o la o verificare și într-adevăr, scoate 18 W. Antena mi-au spus de la magazin ca este una pe măsură stației.

| Heavenonearth a răspuns:

Dă-mi detalii sau link de unde e.Și îți zic după.

| George12356456 a răspuns:

Salut! Ca fapt divers, stațiile cu o putere de emisie de peste 4w sunt ilegale, așa ca ai grija!