| anonim_4396 a întrebat:

Băieți/bărbați, ce părere aveți despre fetele/femeile motocicliste?
Cum le considerați?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le consider sexy și încrezătoare in propriile forte, ca au un caracter strong și nu le pasa de pararea celor din jur. Mie fetele introvertite mi se par cele mai dulci, simpatice, frumoase, fetele feminine, puțin timide. Cele motocicliste sunt femeile alpha, nu cred ca o sa vezi o fata proasta pe motor vreodată. Le place suspansul și adrenalina și se potrivesc cu bărbați care caută mereu acea doza de adrenalina, chiar de pericol.
Văd ca din nou ți-ai schimbat nicku’, cum te superi puțin cum faci o schimbare la tine in profil, ești o tipa sensibilă, nu îți cumpara motocicleta, i-ați o bicicleta mai bine happy

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parere - participante la trafic / considerare - oameni ca noi.

| darrio2007 a răspuns:

Am o parere destul de bună. Stiu să călărească.

Bula
| Bula a răspuns:

Sunt fete carora le place- sau scapa in aventura, chiar daca e periculoasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Mi se pare un lucru normal, la fel ca si cel de a conduce o masina, ca nu-i nici o diferenta ca esti barbat sau femeie, odata ce esti la volanul masiniis au al motocicletei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toti motociclistii sunt niste fanatici care isi risca viata fix de-a powlea.
Imi sunt indiferenti/mi-e mila, si incerc sa nu ii omor.

| Hammurabi a răspuns:

Pe mine chiar m-ai băgat total în ceață cu întrebarea asta. laughing
Aproape orice specimen uman se poate urca pe o motocicletă.
Cum să apreciez o fată/femeie în funcție de asta? (în Grecia chiar sunt foarte multe)

Tu ce părere ai despre bărbații care conduc mașini? Cum îi consideri? laughing

| gabicoo a răspuns:

Cool!

| mentholinks a răspuns:

Sa ma ia si pe mine o tura dupa care le iau si eu.

| Brizbriz a răspuns:

Ca vine sfarsitul lumiihee hee

| mi25 a răspuns:

Buneeee!

| Sophieka a răspuns:

Fiecare considera diferit despre orice.
Cine critica / jigneste fara motiv, e o / un tampit (a).

| Allemando a răspuns:

Hmmm, puțin cam rebele, nu am nevoie fete rebele, îmi trebuie fete cu personalitate dar care totuși nu pun stăpânire prea mult pe mine.

| sparklingqueen a răspuns:

Nu sunt barbat, dar femeilemotocicliste mi se par femei independente si foarte curajoase fata de alte "dive" happy