| alex495 a întrebat:

Baietii astia smecherasi am vazut ca atunci cand accelereaza ies flacari pe toba de esapament, as vrea sa stiu ce este modificat mai exact, evacuare speciala, la motor ceva?
Si cum de ies flacari? Procesul prin care ies flacari

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Din punct de vedere tehnic nu, deloc chiar imbunatateste curgerea gazelor. Dar legal pe de alta parte iti cam dauneaza tie. Daca ai masina de circuit da e ok ca nu o folosesti in oras. Iti dai seama ce zgomot face fara tobele de amortizare sunet.

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Salut, da e modificata evacuarea. Mai exact este pusa teava mai mare si fara tobele de amortizare. Adica doar teava goala de la motor in spate.

| alex495 explică (pentru SoulReaver):

Si afecteaza cu ceva masina din punct de vedere tehnic? motorul, nu stiu

| SoulReaver a răspuns (pentru alex495):

Din punct de vedere tehnic nu, deloc chiar imbunatateste curgerea gazelor. Dar legal pe de alta parte iti cam dauneaza tie. Daca ai masina de circuit da e ok ca nu o folosesti in oras. Iti dai seama ce zgomot face fara tobele de amortizare sunet.