| FlorinPopescu1995 a întrebat:

Bmw 320 e90 2006 sau audi a6 2006?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As alege BMW-ul pentru confort si motor (eu ma gandesc la 320d).
A6 e din alta clasa, concureaza cu seria 5, nu cu 3, insa ai nevoie de un motor maricel ca sa il pui in miscare, iar VW/Audi nu prea le are cu capitolul asta. Plus ca Audi sunt construite cam ciobaneste, in sensul ca nimic nu e gandit la el. Desfaci plasticaraie de-ti vine a f te, de fiecare data cand schimbi ceva banal la un Audi.

2 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

A6 fara discutii, o sa fii foarte multumit crede-ma si ca cost la piese, arata si mai bine parerea mea., pare mai robusta mai puternica

| addy200 a răspuns:

Audi A6. Bmw-ul e pentru cocalari